O nasHistoria

     Techno-Drew istnieje od 1990 roku. Niemal od początku nasza działalność to wielkoseryjna produkcja krzeseł, foteli i elementów do mebli ze sklejki profilowanej.

   Na przestrzeni lat zwiększaliśmy zdolności produkcyjne zaopatrując się w nowoczesne maszyny, centra obróbcze i roboty. Poszerzaliśmy również ofertę produktów i usług. Dziś, dzięki tym działaniom realizujemy zlecenia dla największych firm branży meblarskiej.   

   Od roku 2010 Techno-Drew należy do grupy Polikat S.A. jednego z największych producentów listew sprężynujących w Europie.

Krzesło
LUSZCZKATechnologia

     Sklejka to materiał składający się ze sklejonych warstw łuszczonego drewna, zwanych obłogami lub łuszczką. Sklejka profilowana, zwana też giętą lub gięto-klejoną, to produkt, którego kształt uzyskiwany jest poprzez klejenie obłogów w specjalnie przygotowanych formach zainstalowanych w prasach hydraulicznych.

   W Techno-Drew najczęściej stosujemy obłogi brzozowe i bukowe. Oprócz nich, jako wierzchnią warstwę naszych produktów, stosujemy fornir naturalny, modyfikowany, papier, folię, oraz laminaty.  Człowiek i Maszyna

     Oprócz typowych maszyn powszechnie stosowanych w branży meblarskiej wykorzystujemy również centra sterowane numerycznie, nowoczesne automatyczne linie lakiernicze, roboty szlifierskie, rozkrawające i obróbcze.

   Nie wszystkie pracę może wykonać maszyna dlatego też bardzo ważną rolę w procesie produkcji spełnia człowiek. Wiele z naszych wyrobów powstaje dzięki wiedzy, doświadczeniu i zdolnościom manualnym naszych pracowników.

 

TD 28 25
td pro5 1


Materiały

     Wszystko zaczyna się od dobrej jakości materiałów. Zasada to przyświeca nam od początku istnienia firmy. Jakość finalnego produktu to w dużej mierze wynik wyboru wysokiej jakości materiałów.

   Nasz podstawowy materiał do produkcji, jakim jest łuszczka, posiada certyfikat drzewny, który świadczy o pozyskaniu drewna bez naruszania bogactw biologicznych i struktury lasów.


Zasięg

    

     Początki działalności Techno-Drew to wąskie grono lokalnych odbiorców krajowych.

   Dziś nasze krzesła, fotele i elementy do mebli wysyłamy do wielu krajów świata. Współpracujemy z dużymi, wiodącymi dystrybutorami i producentami mebli, dzięki którym nasze produkty trafiają do krajów Europy jak również do Stanów Zjednoczonych, Chin, Arabii Saudyjskiej a także krajów Afryki.

Zasięg Techno-Drew

Krzesła Techno-Drew

     Po wielu latach zdobywania doświadczeń, zrealizowaniu niezliczonej ilości zleceń, chcielibyśmy zaproponować Ci krzesła naszej marki. Krzesła Techno-Drew wytwarzane są z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i z użyciem materiałów najwyższej jakości.

 

Scroll to Top